Новини Затишанської селищної ради

РЕТЕЛЬНО РОЗГЛЯДАЛИ КОЖНЕ ПИТАННЯ

Сьогодні в Будинку культури під керівництвом голови ОТГ Геннадія Топольницького відбулося засідання 38-ої сесії Затишанської селищної ради сьомого скликання.

16:58 02.07.2020

АСФАЛЬТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

За кошти громади проводиться капітальний ремонт проїжджої частини по вулицях Привокзальній та Перше Травня. Тут також встановлять так звані «лежачі поліційські», щоб обмежити швидкість руху автомобілів.

10:46 02.07.2020

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ НА ЗНО!

Жителі Затишшя складають зовнішнє незалежне оцінювання. До цього відповідального процесу долучилися не тільки цьогорічні випускники 11 класу, а й учні професійного ліцею та люди старшого віку, які виявили бажання здобути вищу освіту.

14:45 01.07.2020

ВПОРЯДКУВАЛИ БРАТСЬКУ МОГИЛУ

Сьогодні техпрацівниці Затишанського навчально-виховного комплексу взялися за прибирання території біля братської могили у центрі громади. Через тривалі та щедрі опади тут активно почала підійматися рослинність і треба було докласти чимало зусиль для її знищення.

12:19 26.06.2020

ЗА СТАНДАРТАМИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Карантин – карантином, а Затишанська громада продовжує активну підготовку до нового навчального року. Адже на сьогоднішній день немає офіційного повідомлення Міністерства освіти та науки про дистанційне навчання з 1 вересня чи якісь інші обмеження освітнього процесу.

13:47 25.06.2020

ПАМ'ЯТЬ ПРО ВІЙНУ – ВІЧНА

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у родини мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії людства, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Ця дата стала в Україні історичним днем глибокого жалю.

11:28 22.06.2020

Встановили новий аналізатор крові

Вчора в Затишанському центрі первинної медико-санітарної допомоги встановили сучасний аналізатор крові та провели навчання для медичного персоналу.

09:11 19.06.2020