ГВАРДІЯ НАСТУПУ

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА БІЙЦІВ БРИГАДИ "БУРЕВІЙ"

Відео про те, як захисники удосконалюють військові навички під час відпрацювання операції штурму ворожих позицій та коментар командира взводу 1-ї бригади "Буревій" із позивним "Карат" дивіться у сюжеті - https://youtu.be/5iPtK885ino

10:51 03.05.2023

ВІДШЛІФОВУЮТЬ НАВИЧКИ

Рекрути штурмової бригади «Азов» разом із досвідченими інструкторами відшліфовують навички користування станковим протитанковим гранатометом (СПГ).

11:08 02.05.2023

Хто такі добровольці "Гвардії наступу", та що їх мотивує?

Доброволець Кім родом із Харківщини у мирному житті займався мисливством. Чоловік приїхав до Одеси, щоб доєднатися до "Гвардії наступу" і вступити до лав штурмової бригади "Кара-Даг". Подав заявку у ЦНАПі, пройшов відбір і тестування в одній з військових частин Південного-оперативного територіального об'єднання Національної гвардії України та готується до навчань, щоб досягнути бажаного.

11:05 02.05.2023

ОЧІ ВІЙНИ

Складно уявити сучасні бойові дії без аеророзвідки. Дрони справедливо називають «очами війни», завдяки їм «очі» аеророзвідників бригади Буревій можуть бачити.

13:00 21.04.2023

ШТУРМОВІ БРИГАДИ ГВАРДІЇ НАСТУПУ

Штурмові бригади «Гвардії наступу» продовжують формувати резерви для звільнення тимчасово окупованих територій. Відібрані добровольці вже готуються до контрнаступу на полігонах.

12:54 21.04.2023