ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Чорної Олесі Олексіївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду провідного спеціаліста відділу з питань земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Затишанської селищної ради.

13:53 26.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Літвінової Олени Анатоліївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду спеціаліста І категорії відділу з питань соціальної та сімейної політики Затишанської селищної ради.

11:05 23.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Мосієнко Тетяни Миколаївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду адміністратора відділу надання адміністративних послуг Затишанської селищної ради.

11:03 23.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Маняк Наталії Анатоліївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду головного спеціаліста служби у справах дітей Затишанської селищної ради.

11:02 23.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Антонової Тетяни Василівни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду спеціаліста 1 категорії - статистика відділу надання адміністративних послуг Затишанської селищної ради.

10:38 23.02.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Затишанською селищною радою Роздільнянського району Одеської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Харченко Олени Леонідівни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду спеціаліста І категорії з питань комунікацій відділу організаційно-інформаційного та юридичного забезпечення, кадрової роботи і документообігу Затишанської селищної ради.

10:28 23.02.2024