Відділ з питань соціальної та сімейної політики

Презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці»

Відбулась презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці», який розроблений у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» завдяки співпраці Львівського державного університету внутрішніх справ та Координатора проектів ОБСЄ в Україні за сприяння Міністерства соціальної політики та Національна поліція України.

14:17 28.12.2021

«БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР’ЄРІВ РАЗОМ»: конкурс на кращий соціальний проєкт/ініціативу

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

14:14 28.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Одеський обласний центр соціальних служб має можливість здійснення навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності.

15:16 21.12.2021

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально- орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

14:19 10.12.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об’єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації. Свою діяльність вона скеровує на створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні; впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення доброчинної діяльності в Україні, широку популяризацію доброчинності в суспільстві.

14:18 10.12.2021