Наші Герої, які загинули за Україну

ПОВЕРНУВСЯ ДО СЕЛА НА ЩИТІ

Не вщухають жорстокі бої по всій лінії фронту, які точаться за мир і свободу України. Захищаючи свою рідну землю, наші мужні воїни віддають найцінніше – своє життя.

16:02 22.10.2024

І НЕБО ПЛАКАЛО РЯСНИМ ДОЩЕМ

У нашій громаді ще одна болюча втрата – на війні загинув житель селища Затишшя Олександр Миколайович Чайковський.

14:25 05.08.2024

БУВ ЗАВЖДИ І У ВСЬОМУ ПЕРШИМ

Чорна звістка про загибель нашого відважного земляка – затишанина Івана Михайловича Романика – нестерпним болем пройшла через серця жителів громади. Загинув вірний син України, доброволець і патріот, який за щирим власним бажанням пішов захищати свою державу. Таких самовідданих, справжніх чоловіків сьогодні дуже мало і тим більше шкода, що війна забирає найкращих з них.

11:01 07.06.2024

БУВ МУЖНІМ І БЕЗСТРАШНИМ

У нашій громаді знову велика втрата - на війні загинув житель села Скинешори Володимир Миколайович Бердага.

14:15 05.01.2024

ЦІНОЮ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ

Сьогодні був неймовірно важкий день – ми попрощалися з дуже молодим захисником України, 20-річним жителем села Торосове Андрієм Михайловичем Табором.

16:12 03.01.2024

БОЛЮЧА ВТРАТА ДЛЯ ГРОМАДИ

Клята вій­на заб­ра­ла жит­тя ще од­но­го жителя селища Затишшя – в бою за Україну загинув 41-річний Віталій Романович Палій.

11:47 18.12.2023

ПРИКЛАД ХОРОБРОСТІ ТА ВІДВАГИ

Чорна звістка прилетіла до Затишанської громади – від отриманих на війні поранень у шпиталі помер житель села Перехрестове В’ячеслав Олександрович Губернатор.

08:52 05.12.2023

СТАВ ЩЕ ОДНИМ ЗАХИСНИКОМ НА НЕБЕСАХ

Не висихають сльози українських жінок та дітей, побиваючись у горі за воїнами, яких забрала війна. Жахливі звістки приходять то в одну, то в іншу родину, руйнуючи життя і мирні плани рідних та близьких людей.

14:12 29.06.2023