Наші Герої, які загинули за Україну

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ-ЗЕМЛЯКУ

9 листопада жителі сіл Прим’єр, Перехрестове, а також рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі і навіть незнайомі люди назавжди попрощалися з Михайлом Бойком, який героїчно загинув у бою за Україну.

09:46 12.12.2022

ВІЧНА СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ ЗАХИСНИКУ

20 травня Затишанська громада проводжала в останню путь Захисника нашої держави Віктора Сергійовича ШУХОВА, який загинув, обороняючи рідну землю на півдні України.

09:28 12.07.2022

У НАС ЩЕ ОДНА ВЕЛИКА ВТРАТА

18 березня, внаслідок ракетного обстрілу російськими ворожими військами, на Миколаївщині героїчно загинув наш земляк, захисник нашої держави та просто мужня, хоробра людина Сергій Олексійович ГОЦУЛЕНКО. Це невимовний біль і величезна втрата не лише для родини Гоцуленків, а й для всієї громади.

09:22 12.07.2022

ПРОВОДЖАЛИ ВСІМ СЕЛОМ

Сумна звістка про загибель нашого земляка – 34-річного жителя села Торосове Михайла Олеговича Ліщенюка сколихнула серця. У розквіті років пішов з життя вірний син українського народу, який зі зброєю в руках захищав рідну землю під Миколаєвом.

09:15 12.07.2022