Інформація для ВПО

Допомога від ООН: кому з пенсіонерів нараховують виплати

Днями Мінсоцполітики оголосило, що біля 65 тисяч українських пенсіонерів, які не отримали статус внутрішньо переміщених осіб, можуть розраховувати на грошову допомогу від міністерства та ООН. Марина Лазебна, міністерка соціальної політики, повідомила,  що Управління ООН у справах біженців отримало списки літніх українців, які подали заявки про допомогу на платформі єДопомога, і не мають статусу ВПО.  Тож ті, хто подав заявку, найближчим часом отримають по 2200,00 грн протягом трьох місяців. Сумарно пенсіонери отримають по 6600,00 грн.

13:55 27.07.2022

ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну грошову підтримку, яку пропонує низка організацій. При цьому українці можуть отримати гроші лише за однією з цих програм. Про це йдеться у повідомленні від прес-служби Мінреінтеграції.

09:25 26.07.2022

ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ ВПО

Якщо ви залишили свій дім, рятуючись від небезпеки, але не перетнули кордон, ви є внутрішньо переміщеною особою.

14:17 25.07.2022