ТИ ЯК?

КОЛИ АТАКУЄ ПАНІКА

Якщо з тобою хоч раз було таке ж, як із Деном (головним героєм нашого коміксу), ти знаєш, що таке панічна атака.

12:01 19.07.2024

ВЕЛИКА ЧАСТИНА ДОРОСЛІШАННЯ

Змалечку ми слухаємо інших. І забираємо собі чужі переконання: про світ, про нас, про людей. А потім, коли дорослішаємо, можемо з подивом зрозуміти, що вони просто нав’язані ззовні і насправді не є нашими. Може навіть, судження про нас і про світ нам давали люди, які зовсім не знали, про що говорили.

14:04 15.07.2024

ПРИБИРАННЯ - ЦЕ ТЕЖ МЕДИТАЦІЯ?

У гостях у подкасту «Простими словами» Елен Лангер, професорка психології, яка вже понад 40 років вивчає майндфулнес у повсякденному житті. У 1981 році вона стала першою жінкою на факультеті психології в Гарварді, а за роки наукової кар’єри видала 13 книжок, серед яких бестселери про усвідомленість «Mindfulness» і «The Mindful Body», що поки не перекладені українською.

14:07 05.07.2024

ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ РІЗНОГО ВІКУ ПРО ВІЙНУ

Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.

10:54 02.07.2024