ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

За минулий тиждень на території Роздільнянського району виникло чотири пожежі, з яких три в житловому секторі.

08:53 29.11.2022

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ПРИ КОРИСТУВАННІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ

З настанням холодної пори року громадяни нерідко обирають для обігріву своїх домівок електронагрівальні прилади, через нижчу вартість використання у порівнянні з газовими. Але водночас вони  містять і небезпечний «сюрприз» – здатність призвести до нищівної пожежі. Аби цього не сталося, співробітники Роздільнянського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області нагадують громадянам основні правила безпеки при використанні електричних нагрівальних приладів:

14:58 02.11.2022

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

09:36 24.10.2022

Рекомендації щодо дій населення з питань цивільного захисту

Рекомендації населенню щодо дій у зонах (територіях) Одеської області з підвищеною небезпекою під час воєнного стану та у разі бойових дій або терористичних атак окупантів Перелік особистих речей, який рекомендований громадянам при здійсненні евакуації в безпечні райони Рекомендації населенню щодо укриття в захисних спорудах Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях Рекомендації щодо дій населення при введенні надзвичайного стану Рекомендації щодо підготовки підвальних приміщень для укриття населення за сигналами цивільного захисту

11:02 15.08.2022

ЯКЩО ПОЧУЛИ СИГНАЛ ТРИВОГИ

Повномасштабне російське вторгнення в Україну триває вже майже п’ять місяців. Країна-агресор з кожним днем продовжує свою наступальну операцію…

14:13 18.07.2022

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ

Спека, що панує в Україні, змушує людей шукати прихистку біля води, а будь-яка водойма, особливо не обладнана для купання становить смертельну загрозу.

09:57 28.06.2022

ОБЕРЕЖНО! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Найбільш розповсюджені з них: різні види протипіхотних мін, мінометні та протитанкові міни, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат тощо.

09:44 28.06.2022

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНУТЬСЯ ЖНИВА

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не належному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

09:43 28.06.2022