ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

НЕВТІШНА СТАТИСТИКА ЩОДО ПОЖЕЖ В ПОБУТІ

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення  пожеж в побуті, рятувальники Роздільнянського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області закликають усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

16:09 27.02.2023

ДСНС інформує!

За поточний рік на території Роздільнянського району Одеської області зареєстрована 41 пожежа. Під час ліквідації вказаних пожеж на місці було виявлено  7 загиблих та 2 травмованих людей.

14:56 27.02.2023

ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

За минулий тиждень на території Роздільнянського району виникло чотири пожежі, з яких три в житловому секторі.

08:53 29.11.2022

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ПРИ КОРИСТУВАННІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ

З настанням холодної пори року громадяни нерідко обирають для обігріву своїх домівок електронагрівальні прилади, через нижчу вартість використання у порівнянні з газовими. Але водночас вони  містять і небезпечний «сюрприз» – здатність призвести до нищівної пожежі. Аби цього не сталося, співробітники Роздільнянського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області нагадують громадянам основні правила безпеки при використанні електричних нагрівальних приладів:

14:58 02.11.2022

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

09:36 24.10.2022

Рекомендації щодо дій населення з питань цивільного захисту

Рекомендації населенню щодо дій у зонах (територіях) Одеської області з підвищеною небезпекою під час воєнного стану та у разі бойових дій або терористичних атак окупантів Перелік особистих речей, який рекомендований громадянам при здійсненні евакуації в безпечні райони Рекомендації населенню щодо укриття в захисних спорудах Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях Рекомендації щодо дій населення при введенні надзвичайного стану Рекомендації щодо підготовки підвальних приміщень для укриття населення за сигналами цивільного захисту

11:02 15.08.2022