"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

ОБ’ЄКТИ КУЛЬТУРИ — ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ НАПРЯМ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

У 2021 році в Одесі відреставровано Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька, який розташований у будівлі початку XX століття, що є пам’яткою культурної спадщини України.

09:49 25.01.2022

1 СТАДІОН, 3 СПОРТИВНИХ ШКОЛИ, 1 СПОРТКОМПЛЕКС ТА 1 СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК – РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛІЗАЦІЇ НА ОДЕЩИНІ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

«У грудні 2021-го відбулась відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який капітально відремонтували в рамках програми Президента «Велике Будівництво». Зазначу для Одещини – це свято, тому що саме «Олімпієць» – це кузня майстрів спорту міжнародного класу, чемпіонів та призерів Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи» – сказав підводячи підсумки реалізації програми Президента «Велике Будівництво» в області голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. В селі Кам’янка Ізмаїльського району завершено капітальний ремонт басейну в приміщені Палацу спорту імені Миколи Миндру. В рамках «Великого Будівництво» в Одесі з’явився спортивний комплекс в Міжнародній академічній школі. В Болградському районі, в Тарутино, проведено реконструкцію спортивного майданчику для міні-футболу, а в Білгороді-Дністровському – капітальний ремонт стадіону місцевої ДЮСШ.

09:45 25.01.2022

У СФЕРІ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 6 ШКІЛ І 2 ДИТСАДКА

«Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» – змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Особливо що стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів. В пріоритеті, «Великого Будівництва» звичайно і сфера освіти» – повідомив на брифінгу представниками ЗМІ голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

09:42 25.01.2022

В 2021 РОЦІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», НА ОДЕЩИНІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 186 КМ ДЕРЖАВНИХ ДОРІГ ТА 70 КМ МІСЦЕВИХ ДОРІГ

В 2021 році, в рамках Програми Президента «Велике Будівництво» збудовано та відремонтовано 186 км державних доріг та 70 км місцевих доріг.

09:41 25.01.2022

В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 11 ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ ТА 15 АМБУЛАТОРІЙ

«Питання здоров’я було важливим в усі часи та у 2021 році, під час чергової пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Зазначу, що у сфері медицини, в усіх районах Одеської області збудовано, реконструйовано і відремонтовано найбільше об’єктів» - сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

14:37 24.01.2022

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», В СЕЛІ НАДЛИМАНСЬКЕ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

У відремонтованому будинку культури будуть створені комфортні та безпечні умови для надання культурних послуг, створення сприятливих умов для життєвого самовизначення, самореалізації та дозвілля молоді.

10:15 09.12.2021

НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, БУДУЮТЬ КОМФОРТНИЙ, СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК В СЕЛИЩІ ТАЇРОВЕ

В селищі Таїрове Одеської області, в рамках Програми Президента «Велике Будівництво», тривають роботи з будівництва дитячого садка, який розрахований на 90 місць. В закладі планується створити ясельну групу на 15 дітей, інклюзивну на 15 дітей і три групи по 20 дітей. У садочку буде розміщено басейн, медичний кабінет, музична та фізкультурна зали, а також ігротека. Кошторисна вартість – 38,1 млн гривень.

12:20 06.12.2021