Новини Затишанської селищної ради

Дата: від до Скинути

Вулиця Космонавтів в с. Торосове. Вигляд  по завершенню робіт із щебнювання дороги

Вулиця Космонавтів в с. Торосове. Вигляд по завершенню робіт із щебнювання дороги

Вигляд дороги по вулиці Космонавтів в с. Торосове після проведення робіт із щебнювання. Дані роботи проведено за рахунок коштів селищного бюджету. На черзі вулиці Садова і Новоселів.

16:32 14.04.2020

Продовжуються роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення.

Продовжуються роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення. Наразі проводяться роботи в смт. Затишшя по вул. Чкалова, Корольова, Шевченка, Михайлівська, перев. Будівельний. Завершені роботи по вул. Суворова - Торгова.. На перелічених ділянках встановлюються опори та проводиться вуличне освітлення. В с. Торосове буде завершено реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Зелена. Даний вид робіт проводиться за рахунок коштів селищного бюджету.

16:30 14.04.2020

Проводяться роботи із щебнювання дороги по вулиці Космонавтів в с. Торосове

Проводяться роботи із щебнювання дороги по вулиці Космонавтів в с. Торосове. Заплановано щебнювання доріг по вулицям Новоселів та Садовій в с. Торосове, Нова і провулок Одеський в смт.Затишшя.

15:41 07.04.2020

Згідно графіку продовжено проведення робіт з дезінфекції місць громадського користування (громадські вбиральні, під’їзти багатоквартирних будинків, магазини, техніка тощо) працівниками Затишанського КП "Господар"

10:52 07.04.2020

Розпочато роботи з капітального ремонту покрівлі Будинку культури с. Торосове

Розпочато роботи з капітального ремонту покрівлі Будинку культури с. Торосове КЗ "Затишанський Будинок культури". Роботи передбачають заміну дерев’яної констукції на нову, відремонтування парапетів, встановлення системи водовідведення та перекриття - "профнастилом".

10:50 07.04.2020

Проводяться роботи з капітального ремонту приміщень дошкільного підрозділу Торосівського НВК. Наразі проведено заміну електропроводки, водопровідних труб та системи опалення. в приміщенні передбачено встановлення туалетів, умивальників, душевої, а також примщення господаського блоку, ігрової та навчальної кімнат. Дане приміщення готується для розміщення підготовчої групи.

10:45 07.04.2020

Проведення дезінфікуючих заходів

Проведення дезінфікуючих заходів у місцях загального користування та багатоквартирних житлових будинків незалежно від форми власності, зокрема у під’їздах – обробка дезінфекційним розчином вхідних дверей, сходових маршів та клітин тощо працівниками Затишанського КП "Господар".

16:12 01.04.2020

ВАЖЛИВО. РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!!!!!!

1. ЗАПОБІГАННЯ ХВОРОБІ - тримайтесь на відстані від інших людей, уникайте фізичного контакту при привітаннях (не тисність руки та не обнімайтесь), мийте руки часто та якісно (водою з милом або використовуйте гель для рук з вмістом алкоголю), також не торкайтесь руками рота, носа та очей (тобто місць, через які вірус може потрапити до вашого організму та заразити вас);

16:10 01.04.2020

ХАРЧОБЛОКИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ КОМПЛЕКСІВ ОСНАЩЕНО НОВИМ ОБЛАДНАННЯМ.

З метою належного оснащення харчоблоків навчально-виховних комплек5сів громади відповідно до санітарно-гігієнічних норм придбано та встановлено з холодильника з морозильними камерами, мясорубку промислову, виробничі столи і стелажі, посуд з нержавіючим покриттям

16:07 01.04.2020

На території Затишанської громади вживаються заходи  щодо запобігання занесенню і поширенню на території Затишанської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

На території Затишанської громади вживаються заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Затишанської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення громади на території громади здійснються заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Затишанської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

13:08 24.03.2020