A A A K K K
для людей із порушенням зору
Затишанська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Запит на публічну інформацію

Для оформлення інформаційного запиту

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – фойє адміністративного приміщення Затишанської селищної ради (смт. Затишшя, вул. Суворова, 34, ІІ поверх).

Інформаційні запити приймаються:

Затишанська селищна рада

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону 098 965 2634
—  письмово: за адресою: 66740, Одеська область, Роздільнянський район, смт. Затишшя, вул. Суворова, 34, Затишанська селищна рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: [email protected] 

Торосівський старостинський округ – в адміністративному приміщенні колишньої Торосівської сільської ради (с. Торосове, вул. Гагаріна, 8 а).

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:

Для звернення:
—  усно: номер телефону  066 013 90 40
—  письмово: за адресою: 66743, Одеська область, Роздільянський район, с. Торосове, вул. Гагаріна, 8 а (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою[email protected]

Перехрестівський старостинський округ – в адміністративному приміщенні колишньої Перехрестівської сільської ради (с. Перехрестове, вул. Поштова, 10).

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону 067 519 31 97
—  письмово: за адресою: 66720, Одеська область, Роздільнянський район, с. Перехрестове, вул. Поштова, 10, Перехрестівська сільська рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою[email protected]

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надання селищною радою такої інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому повинно бути вказано:

– ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, номер контактного телефону;
– опис інформації, яку отримувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит);
– підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

До відома запитувачів публічної інформації

Cелищна рада (чи старостинський округ) зобов’язана:

Надати відповідь на запит на інформацію спосіб, обраний запитувачем, протягом  робочих днів з дня надходження запиту.

У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

Інформація на запит надається безоплатно.

У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

  1. Розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
  2. Інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;
  3. Запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 9 цих приміток;
  4. Не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено:
  • прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку;
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
  • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь