Затишанська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Запит на публічну інформацію

Для оформлення інформаційного запиту

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – фойє адміністративного приміщення Затишанської селищної ради (смт. Затишшя, вул. Суворова, 34, ІІ поверх).

Інформаційні запити приймаються:

Затишанська селищна рада

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону 098 965 2634
—  письмово: за адресою: 66740, Одеська область, Роздільнянський район, смт. Затишшя, вул. Суворова, 34, Затишанська селищна рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: zatushye-otg@ukr.net 

Торосівський старостинський округ – в адміністративному приміщенні колишньої Торосівської сільської ради (с. Торосове, вул. Гагаріна, 8 а).

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:

Для звернення:
—  усно: номер телефону  066 013 90 40
—  письмово: за адресою: 66743, Одеська область, Роздільянський район, с. Торосове, вул. Гагаріна, 8 а (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: kushenkomp@ukr.net

Перехрестівський старостинський округ – в адміністративному приміщенні колишньої Перехрестівської сільської ради (с. Перехрестове, вул. Поштова, 10).

з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
обід — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону 067 519 31 97
—  письмово: за адресою: 66720, Одеська область, Роздільнянський район, с. Перехрестове, вул. Поштова, 10, Перехрестівська сільська рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: perekrestovosrada@ukr.net

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надання селищною радою такої інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому повинно бути вказано:

– ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, номер контактного телефону;
– опис інформації, яку отримувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит);
– підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

До відома запитувачів публічної інформації

Cелищна рада (чи старостинський округ) зобов’язана:

Надати відповідь на запит на інформацію спосіб, обраний запитувачем, протягом  робочих днів з дня надходження запиту.

У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

Інформація на запит надається безоплатно.

У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

  1. Розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
  2. Інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;
  3. Запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 9 цих приміток;
  4. Не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено:
  • прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку;
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
  • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь