A A A K K K
для людей із порушенням зору
Затишанська громада
Одеська область, Роздільнянський район

ВТОРИННА ПРАВОВА ДОПОМОГА

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ДИСКРИМІНАЦІЇ

Особи, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації, можуть отримати правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15:33 13.02.2023

ДОВІДКОВО-ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

«WikiLegalAid» (https://wiki.legalaid.gov.ua) – це довідково-інформаційна платформа правових консультацій, створена за принципом Вікіпедії. Фахівці системи безоплатної правової допомоги уже кілька років її регулярно наповнюють, щоб українське суспільство мало доступ до актуальної юридичної інформації, написаної доступною мовою.  Гарячі факти про WikiLegalAid:  Налічує 2238 правових консультацій.  Цього року, починаючи з 1 січня, її переглянули понад 25 мільйонів разів  Найпопулярніші статті:

08:51 29.11.2022

ВАС ЗУПИНИЛА ПОЛІЦІЯ. ЩО ВАРТО ЗНАТИ

Воєнний стан в Україні обмежив деякі права і свободи людини і громадянина. Зокрема, ми маємо дотримуватися комендантської години, для деяких категорій громадян обмежена свобода пересування. Водночас уповноважені органи – Національна поліція, СБУ, Національна гвардія, Держприкордонслужба, ДМС, Держмитслужба та ЗСУ – посилили заходи, які є необхідними для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності.

08:50 29.11.2022

ПОРЯДОК ВИЗНАННЯ ОСОБИ НЕДІЄЗДАТНОЮ

Визнання фізичної особи недієздатною – серйозна та кропітка справа, розглядати яку уповноважений лише суд. Адже єдиною підставою для такого рішення є нездатність людини внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. Порядок визнання фізичної особи недієздатною чітко регламентований Цивільним процесуальним Кодексом України. 

15:10 04.11.2022

РАННІЙ ДОСТУП ДО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Пілотний проєкт централізованого прийняття повідомлень про затримання, опрацювання постанов/ухвал про залучення захисника для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії та призначення адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу затриманим, підозрюваним, обвинуваченим, поширений на всю Україну. В умовах воєнного стану такі зміни в організації роботи чергових частин регіональних центрів з надання БВПД вкрай необхідні для забезпечення раннього доступу до правової допомоги у разі затримання особи чи її адміністративного арешту. З 1 листопада 2022 року регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській та Чернівецькій областях прийматимуть та оброблятимуть усі повідомлення про затримання, які надходитимуть з усієї території України, а також опрацьовуватимуть постанови/ухвали про залучення захисника відповідно до положень КПК України слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії та видання на їх підставі адвокатам доручень для надання БВПД.  «Ми запроваджуємо уніфікований підхід до видачі доручень та призначення адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги в кримінальному процесі по всій Україні. Працівники правоохоронних органів матимуть можливість інформувати про затримання через контактний центр системи БПД за номером 0 800 213 103 та забезпечувати доступ затриманих до правової допомоги за єдиним механізмом незалежно від територіально-адміністративної одиниці», – повідомила перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка. Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3FcGLyB #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

15:08 04.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь