ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ

"Довідник безбар'єрності" заговорив жестовою мовою

Чому правильно говорити «люди старшого віку» замість «старенькі», «крісло колісне» замість «інвалідний візок», «людина з інвалідністю» замість «інвалід», пояснює наш «Довідник безбар’єрності» – перший у країні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без ярликів та стереотипних чи образливих термінів.

11:36 21.01.2022

“Довідник безбар’єрності ” - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані норми безбар’єрної мови. Він створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

11:35 21.01.2022