МІСТА ГЕРОЇВ

ДО РІЧНИЦІ БОЇВ ЗА ПІВНІЧ КРАЇНИ #МІСТАГЕРОЇВ

Минув рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.

15:18 06.04.2023

МІСТА ГЕРОЇВ ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ

Пенсіонер Анатолій Майстренко з селища Архангельське на Херсонщині на власному човні кілька місяців перевозив через річку Інгулець людей, що рятувалися від російських загарбників. На тимчасово окуповані території Анатолій Віталійович доправляв розвідників та гуманітарні вантажі.

10:55 06.04.2023

Історія ще однієї героїні з #МістаГероїв. Юлія Кацімон – жителька села Литвинівка, Димерської громади Київщини.

Вона працювала диспетчером пожежної частини. Із перших днів повномасштабного вторгнення почала надавати власними силами гуманітарну допомогу людям, які цього потребували. Евакуювала людей із північних населених пунктів.

15:53 05.04.2023

МІСТА ГЕРОЇВ ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ

Українські міста під час відсічі збройної агресії рф стали справжніми форпостами незламного духу. Чернігів пережив понад місяць російського оперативного оточення, авіаційних бомбардувань і артилерійських обстрілів – від перших днів повномасштабного нападу до початку квітня. І перетворився на місто героїв, які витримали 38 днів атаки й не дали загарбнику прорвати оборону.

14:57 05.04.2023

ЛЮДИ, ЇХ ПОДВИГИ, СМІЛИВІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ

#МістаГероїв - це люди, їх подвиги, сміливість та патріотизм. Це ті, завдяки кому рік тому вдалося вигнати окупантів з Півночі і врятувати багатьох людей. І ті, хто робить подвиги щодня.

14:56 05.04.2023

НАШ ЧЕРНІГІВ. ЧЕРНІГІВЩИНА

Всюди, куди заходив російський триколор, було принесене зло і страждання. Всюди, де була окупація, людей калічили і розстрілювали. Міста і села – знищували.

14:51 05.04.2023

РІЧНИЦЯ ДЕОКУПАЦІЇ КИЇВЩИНИ #МІСТАГЕРОЇВ

Виповнилося рівно рік з часу деокупації Київщини від військ РФ. Спільними діями Сил оборони, добровольців, волонтерів та місцевих вдалося дати відсіч окупаційній армії і визволити регіон.

14:48 05.04.2023

МІСТО ГЕРОЇВ БОРОДЯНКА ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ РІШУЧІСТЬ

Коли на початку березня 2022 року російські війська проривалися до Києва, Бородянка опинилася на головному їхньому шляху до столиці. В ній не було жодних військових об'єктів, але, зіткнувшись зі спротивом цивільного населення, окупанти знищили значну частину селища обстрілами та бомбардуваннями.

14:47 05.04.2023