Новини Затишанської селищної ради

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося минулої п’ятниці під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького, було розглянуто ряд важливих питань.

09:10 19.12.2022

ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ ЗЛАГОДЖЕНО

Під час вчорашнього засідання сесії, яке відбулося під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького, депутати розглянули 26 питань порядку денного. Переважна їх більшість стосувалася внесення змін до діючих програм та документів. Адже протягом останнього часу відбулося чимало заходів, які потребували перерозподілу бюджетних коштів і наприкінці фінансового року все необхідно привести у відповідність до існуючих вимог.

10:01 07.12.2022

РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького розглянуто низку важливих питань.

15:43 23.11.2022

"ГОТУЙМОСЯ!"

Триває комунікаційна кампанія "Готуймося!", що розроблена Міністерством розвитку громад та територій України.

10:44 21.11.2022

ГОТУЄМО ЖИТЛО ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

В будівлі Перехрестівської амбулаторії розпочався капітальний ремонт житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб.

09:38 21.11.2022