Новини Затишанської селищної ради

ПАМ’ЯТАЮЧИ ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ТРАГЕДІЮ

З нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії у Затишанській громаді традиційно подякували ліквідаторам наслідків аварії на атомній електростанції. Кожного року селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький разом з начальником Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Камалівною Мирзакіровою відвідують «чорнобильців» та вручають їм добротні продуктові набори.

11:47 01.05.2023

ПРАЦЮВАЛИ ШВИДКО І ЯКІСНО

Вчора під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося пленарне засідання 21 сесії восьмого скликання, в якому взяли участь 15 депутатів із 21-го.

09:41 28.04.2023

ДБАЮЧИ ПРО ОЗЕЛЕНЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Триває озеленення та створення ландшафтного дизайну територій шкіл і дитсадків Затишанської громади. Останніми роками, завдяки старанням колективів освітян, тут з’явилося чимало молодих дерев, кущів та квітів.

13:05 25.04.2023

РЕМОНТ ДОРІГ ТРИВАЄ

Продовжуються роботи щодо експлуатаційного утримання дороги С-162508 сполученням Затишшя – Весела Балка – Торосове, яка підпорядкована Службі місцевих автомобільних доріг Одеської області. Ремонт виконується за рахунок бюджетних коштів Затишанської селищної ради.

12:11 24.04.2023

АПТЕЧКА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

«Аптечка психологІчної самодопомоги» – це довідник про стрес, в якому зібрані корисні поради, практичні вправи і техніки для подолання стресу й тривоги. Також там розповідається як правильно підтримувати близьких та як розвинути власну емоційну стійкість.

12:45 21.04.2023

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Агенція регіонального розвитку Одеської області створена в листопаді 2020 року на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року No 258.

11:35 21.04.2023

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено декілька важливих питань порядку денного.

16:33 19.04.2023

Незадекларована праця не підтримує ЗСУ!

На початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 мільярдів гривень податків та зборів на рік, які можуть бути направлені на захист нашої держави.

12:57 06.04.2023

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТАДІОНУ

Шкільний стадіон у селищі Затишшя був зданий в експлуатацію влітку 2019 року. Увесь цей час на спортивному майданчику проходили активні тренування та ігри з футболу, волейболу тощо. Тож, щоб підтримувати стадіон у нормальному стані, Затишанська селищна рада замовила сервісне обслуговування штучного покриття.

10:20 05.04.2023

ПОМИНАЛЬНІ СТОЛИ НА КЛАДОВИЩАХ

Ще в минулому році працівники комунального підприємства «Господар», на замовлення Затишанської селищної ради, почали виготовляти і встановлювати поминальні столи на кладовищах нашої громади.

09:13 04.04.2023