НАЙСИЛЬНІША КОМАНДА З ФУТЗАЛУ

Дата: 15.02.2024 16:12

У нашій громаді тривають «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» і сьогодні в селищі Затишшя між командами навчальних закладів відбулися змагання з футзалу.

Серед глядачів та вболівальників були голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Миколайович Приходько, Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький, начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Олена Камалівна Мирзакірова, батьки, друзі та однокласники наших юних спортсменів.

На початку змагань до дітей та їх тренерів з вітальними словами звернулися керівництво району, громади та профільного управління. Вони побажали чесної, безкомпромісної боротьби за перше місце і перемоги – найсильнішій команді.

Спочатку на полі зустрілися юні спортсмени Перехрестівського закладу загальної середньої освіти та Торосівської гімназії. У результаті емоційної та видовищної гри перемогли перехрестівці, які одразу ж зіграли з командою Затишанського закладу загальної середньої освіти. Але з перших хвилин господарі поля здобули перевагу, відкрили рахунок на свою користь і вибороли перемогу у суперника.

Фіналом змагань стала зустріч команди Затишшя і Торосового. І хоч торосяни з усіх сил намагалися забивати голи у ворота затишан, красиву і впевнену першість здобула команда Затишанського закладу загальної середньої освіти.

Отже, перше місце вибороли затишани (тренери Сергій Гуркуш та Микола Іванов), друге – перехрестівці (тренер Сергій Гайдайчук) і третє – торосяни (тренер Дарія Стан). За результатами змагань всі команди отримали кубки, а кожен юний спортсмен – Грамоту і медаль.

Вітаємо переможців – команду Затишанського закладу загальної середньої освіти – і бажаємо подальшого «золота» на районному, обласному та державному рівнях «Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч»!