Новини Затишанської селищної ради

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

На черговому засіданні виконавчого комітету Затишанської селищної ради під керівництвом голови Геннадія Топольницького було розглянуто низку питань порядку денного.

14:34 17.08.2022

ЗРІЗАЛИ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА

Працівники комунального підприємства «Господар» зрізали два дерева, що загрозливо нависали над будівлями дитячого садочка у селищі Затишшя.

11:43 17.08.2022

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ – ЗА БАТЬКАМИ

Вчора розпочалося комісійне обстеження освітніх закладів нашої громади щодо їх готовності до нового навчального року. Разом з керівництвом Затишанської селищної ради до Перехрестівської школи приїхала також заступник голови Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Шличок.

10:20 17.08.2022

ДЛЯ БЕЗПЕКИ І КОНТРОЛЮ

На території Затишанської школи встановлюються камери відеоспостереження. На початку працюватиме 11 камер, а згодом система розшириться до 32.

09:53 17.08.2022

НАВЧАННЯ ЗА НОВИМИ ПРОГРАМАМИ

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання за новими програмами

10:02 15.08.2022

«ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП»

Даний міжнародний благодійний фонд більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав у ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Це найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

10:14 11.08.2022

ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Чергова партія гуманітарної допомоги надійшла до Затишанської селищної ради від громадської організації «Десяте квітня».

12:02 29.07.2022

ЗУСТРІЧІ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

У школах Затишанської громади організовуються та проводяться зустрічі майбутніх першокласників. З допомогою таких заходів діти знайомляться один з одним, з першою вчителькою та її асистентом, поступово адаптуються до нового приміщення та оточення.

13:29 28.07.2022