СТВОРЮЄМО УМОВИ ДЛЯ РОБОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА

Дата: 27.05.2024 15:52

Завершені роботи щодо капітального ремонту житлового будинку, де працюватиме поліцейський офіцер громади.

В будівлі три кімнати – для прийому громадян, для відпочинку, є кухня, душова та санвузол. Всюди оновлено стіни, стелю та підлогу. Капремонт також передбачав встановлення нових комунікацій водозабезпечення та каналізації, електромережі та опалення.

Будинок облаштований пандусом для зручності маломобільних категорій населення.

«Вже найближчим часом ми будемо із власним поліцейським громади, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Залишилося ще придбати меблі, комп’ютерну техніку та передати у користування автомобіль Дастер. Сподіваємося, що постійна присутність поліцейського офіцера (або, як колись називали – дільничного) піде лише на користь нам всім – для встановлення правопорядку, запобігання правовопорушенням та підвищення безпеки для жителів нашої громади.