“Крим сьогодні та завтра. Актуальні кроки держави та майбутні пріоритети”.

Дата: 28.05.2024 15:31

Постійна Представниця провела лекцію для студентів Української академії лідерства на тему “Крим сьогодні та завтра. Актуальні кроки держави та майбутні пріоритети”.

➡ Таміла Ташева розповіла студентам про актуальну ситуацію в окупованому Криму, кроки, які Україна робить для реінтеграції півострова та майбутні пріоритети нашої держави щодо відновлення Криму. Зокрема, Постійна Представниця наголосила, що за дорученням Президента України Володимира Зеленського у вересні 2022 року Представництво спільно з низкою державних органів, громадських організацій та експертів, які опікуються питаннями реінтеграції тимчасово окупованих територій, розпочало розробку першочергових заходів, необхідних для ефективної реінтеграції Криму одразу після його звільнення.

➡ Також Таміла Ташева зазначила, що чи не найважливішою зі складових відновлення є кадровий потенціал:

✏️ “Завчасна підготовка кадрів для деокупованого Криму гарантуватиме проходження державою та мешканцями Криму стабілізаційного періоду. Вже зараз для цього Представництвом створені такі інструменти: онлайн-курс для державних службовців “ProKrym: державна політика реінтеграції Криму”; освітні програми “Постконфліктне врядування” та “Урядування на повоєнних територіях” в КНУ ім. Тараса Шевченка; курс для підготовки управлінців для деокупованих територій, який розроблено спільно з Бізнес-школою МІМ та інші ініціативи”.

💙💛 Дякуємо студентам Української академії лідерства за цікавість в темі Криму та активну участь в дискусії!