Новини Затишанської селищної ради

ДОПОМОГА ДЛЯ БАГАТОДІТНИХ

На території Затишанської громади розроблена і діє Програма підтримки багатодітних родин, завдяки якій місцева влада має можливість допомагати сім’ям, в яких виховується троє і більше діток.

13:54 19.07.2023

ВПОРЯДКОВУЄМО СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВУ ДОРОГУ

На території Затишанської громади триває ремонт ще однієї соціально важливої дороги С162514 сполученням Затишшя – Скінешори. Загальна протяжність – 2 кілометри 300 метрів.

14:41 18.07.2023

ГОТУЄТЬСЯ ОСНОВА ДЛЯ АСФАЛЬТУ

Розпочалися роботи щодо експлуатаційного утримання ділянки дороги С 162501 (Новопавлівка – Перехрестове – Мала Топорівка), яка знаходиться в межах села Перехрестове.

09:05 11.07.2023

ПРИЙНЯТО ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ

Минулої п’ятниці під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

09:28 10.07.2023

РЕМОНТ ДОРОГИ ЗАВЕРШЕНО

Працівники підрядної організації підійшли до завершальної стадії ремонту дороги сполученням Затишшя – Торосове. Роботи виконувалися за рахунок бюджетних коштів Затишанської селищної ради.

08:41 05.07.2023

НАЛАГОДЖУЄМО НІЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Нарешті жителі нашої громади дочекалися заміни лампочок та ліхтарів у мережі вуличного освітлення. З тих пір, як Роздільнянська військова адміністрація дозволила вмикати світло вночі, минуло чимало часу і за цей період вийшло з ладу багато ліхтарів та ламп.

15:41 04.07.2023

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ НА ПОЛЯХ

Роздільнянське управління ДСНС закликає дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб зберегти врожай

09:41 04.07.2023