Новини Затишанської селищної ради

Проводиться капітальний ремонт даху Будинку культури смт.Затишшя

Проводиться капітальний ремонт даху Будинку культури смт.Затишшя комунального закладу «Затишанський будинок культури» Затишанської селищної ради Захарівського району Одеської області.  За даними проектної документації загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 01.10.2018 року складає 857 938 грн.

15:00 29.10.2018

На базі Затишанської ОТГ відбувся навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів» на тему: «Перші підсумки після об’єднання. Розробка стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади».

25 жовтня 2018 року на базі Затишанської об’єднаної громади відбувся навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів» на тему: «Перші підсумки після об’єднання. Розробка в стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади».  Ініціатором проведення заходу є Одеське відділення Асоціації міст України, яке реалізує проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування у Україні». В заході брали участь представники Одеського відділення Асоціації міст України, об’єднаних територіальних громад, преси та телебачення.

10:17 26.10.2018

Відбулось  двадцять перше позачергове засідання сесії сьомого скликання

Відбулось двадцять перше позачергове засідання сесії сьомого скликання

10 жовтня 2018 року о 14.00 год. в актовій залі Затишанської селищної ради відбулось пленарне засідання позачергової  21 сесії селищної ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 11 депутатів із 21.  Запрошені: Клапатюк В. Г., заступник голови селищної ради; Петренко С. А., керуючий справами виконавчого апарату селищної ради; Галишина Н. А., спеціаліст відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ селищної ради, тимчасово виконуюча обов’язки старости сіл Кущенко М. П. та начальник фінансово-економічного відділу селищної ради Романик О. І.. Присутній депутат Захарівської районної ради Стрижак Н. І..

15:15 19.10.2018

Жителі Затишанської громади роглянули містобудівну документацію

9 жовтня 2018 року в с. Торосове та смт. Затишшя відбулось громадське обговорення  містобудівної документації, розробленої  спеціалістами ТОВ «АРХІЗЕМ». Під час обговорення мешканці смт. Затишшя та с. Торосове мали змогу перевірити вихідні дані та внести свої корективи.

15:09 19.10.2018

Створено умови для учнів Нової Української Школи

З метою впровадження Нової  Української Школи на території громади проведено ремонт класів та закуплено меблі для дітей, які у 2018 році розпочали навчання за новою програмою. На придбання дидактичного матеріалу, меблів та комп’ютерного обладнання витрачено 366,7 тис. грн.

15:01 19.10.2018

В навчальних закладах громади облаштовано кабінети географії, фізіки, хімії та біології

Закуплено наочність та облаштовано кабінети фізики, хімії, біології та географії  в навчально-виховних комплексах громади . На закупку необхідного обладнання витрачено кошти залишку освітньої субвенції в сумі 1 093,03 тис. грн.

14:52 19.10.2018

Гарний подарунок отримали найменші мешканці села Торосове від Затишанської селищної ради.

Біля місцевої школи облаштовано територію, встановлено гойдалки, каруселі, гірки, а ще – лавочки для тих, хто приходитиме сюди з малюками. На придбання та встановлення дитячого майданчика було виділено кошти з бюджету Затишанської селищної ради в сумі 93 900 грн.

12:57 05.10.2018

В Затишанському комунальному підприємстві «Господар» поповнено машинно-тракторний парк спеціалізованою технікою.

02 жовтня 2018 року в Затишанському комунальному підприємстві «Господар» машинно-транспортний парк збільшено на одну одиницю спеціалізованої техніки. З метою покращення матеріально-технічної бази комунального підприємства Затишанська селищна рада придбала асенізаційний автомобіль вартістю 910,0 тис.грн.  Закупівлю нового транспортного засобу спеціалізованого призначення для комунального підприємства здійснено після проведення тендерних торгів та на умовах співфінансування : 741,8 тис.грн. – кошти інфраструктурної субвенції, 168,2 тис.грн. – кошти місцевого бюджету.

11:56 02.10.2018

12 вересня 2018 року відбулось пленарне засідання позачергової  20 сесії Затишанської селищної ради сьомого скликання

12 вересня 2018 року о 12.00 год. в актовій залі Затишанської селищної ради відбулось пленарне засідання позачергової  20 сесії селищної ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 13 депутатів із 21.  Запрошені: Клапатюк В. Г., заступник голови селищної ради; Петренко С. А., керуючий справами виконавчого апарату селищної ради; Галишина Н. А., спеціаліст відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ селищної ради. Присутній виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Іванов В. М.

11:14 24.09.2018