Новини Затишанської селищної ради

Привітали найстаршого жителя громади

Сто шостий рік народження відсвяткувала, 20 травня 2019 року, жителька селища Затишшя Захарівського району Малевська Олена Іванівна. Вітали найстаршого жителя громади голова Затишанської селищної ради Геннадій Миколайович Топольницький, голова районної ради ветеранів Володимир Іванович Марковкін, керуючий справами захарівської районної ради Юлія Сергіївна Василинич, помічник депутата Верховної Ради України О. Пресмана Валентина Олександрівна Крилова, працівника селищної ради.

16:51 21.05.2019

Вшанували матерів

12 травня жителі Затишанської ОТГ насолоджувались художніми номерами у виконанні працівників та аматорів Будинків культури смт.Затишшя та с.Торосове. Голова Затишанської ОТГ Топольницький Г.М. привітав всіх присутніх з цим святом, до його привітань приєдналась в.о.старости с.Торосове Кущенко М.П. Очільник громади висловив особливу шану багатодітним матерям , яким присвоєно почесне звання України " Мати- героїня" та нагородив їх цінними подарунками, а саме: Зінчук Людмилу Василівну, Тростенюк Ольгу Василівну, Порошенко Марію Єфремівну, Пую Марію Миколаївну, Ручку Надію Степанівну та Романяк Марію Іванівну.  Свято пройшло весело і цікаво! Дуже приємно, що зі сцени також вітали своїх матусь вихованці та учні Торосівського НВК.  Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові та глибокої вдячності, безмежної шани до жінки- матері.

13:58 13.05.2019

Акція "Чиста громада"

На території Затишанської ОТГ   було проведено акцію «Чиста громада». Під час акції було впорядковано місця масового перебування, придбано парки, сквери, узбіччя доріг у населених пунктах, зачищено стихійні смітники та наведено лад на санкціонованих звалищах відходів.

12:17 07.05.2019

Для зручності мешканців громади

Для зручності мешканців громади та з  метою забезпечення надання якісних послуг ( видача довідок різного характеру, реєстрація місця проживання, державна реєстрація нерухомого майна та бізнесу, прийняття документів та нарахування субсидій тощо) прийнято рішення провести капітальний ремонт приміщення, яке розташоване на першому поверсі адміністративної будівлі Затишанської селищної ради. По завершенню ремонту в приміщенні буде розміщено відділ з питань охорони здоров’я та соціальної політики селищної ради, державний реєстратор, спеціаліст-статистик .

11:40 07.05.2019

Олег Демчук привіз в свою Затишанську громаду Диплом Лауреата за участь в обласному фестивалі для людей з особливими можливостями

Диплом Лауреата за участь у обласному фестивалі для людей з особливими можливостями« Джерело надії» привіз Олег Демчук в свою Затишанську громаду

13:19 25.04.2019