Новини Затишанської селищної ради

На території громади вшанували матерів

Велике і прекрасне слово - Мати. Від нього все на світі - навіть світ. О, як їй легко на руках тримати Дитину, як найвищий заповіт. Нехай повік благословенна буде та  Чиї нас руки пестять і лілеють, З чийого серця щедрість, простота Й струмки добра ніколи не міліють

11:49 21.05.2018

Відбулось засідання шістнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

11 травня 2018 року у актовій залі селищної ради відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання. На порядку денному 37 питань, а саме : 1. Про затвердження розпоряджень голови селищної ради, виданих у міжсесійний період

11:40 21.05.2018

На території Затишанської громади проведено заходи з нагоди відзначення Дня Перемоги у Другій Світовій війні

Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали, Пам’ятайте про тих, що не встали як впали. Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,- Такі чисті і чесні, як повітря прозоре. Пам’ятайте про тих, що за правду повстали, Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах. Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки…. Є в місцях невідомих невідомі останки. Є в лісах, є у горах, і є під горою –  Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв. Пам’ятайте про них і у праці, і у пісні – Хай відомими стануть всі герої безвісні.

11:36 21.05.2018

Начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради у складі групи освітян Одеської області відвідала Республіку Польщу

Начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради О. Мирзакірова у складі групи освітян Одеської області відвідала Республіку Польщу з тижневим навчальним візитом «Управління освітою на місцевому рівні». В Приморському воєводстві група мала можливість відвідати міські та сільські гміни, управління освітою, школи різних форм власності та дитячі садки, вивчати досвід польських колег.   Навчальний візит відбувся завдяки програмі  «ULEAD з Європою /ULEAD with Europe, #SolidarityFundPLKyiv/ та шведсько-українському проекту #ПідтримкадецентралізаціївУкраїні / SALAR / SKL International

14:31 05.05.2018

Участь керуючого справами виконавчого апарату Затишанської ОТГ в короткотерміновому семінарі на тему "Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Бюджетна децентралізація."

У період з 25 по 27 квітня у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Актуальніпитання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Бюджетна децентралізація» з підвищення кваліфікації сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, старост, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області в якому взяла участь керуючий справами виконавчого апарату селищної ради Петренко С. А.

13:50 05.05.2018

На практичному семінарі розглянуто актуальні питання підготовки проектів

24 квітня 2018 року керуючий справами виконавчого апарату селищної ради Петренко С. А. взяла участь у практичному семінарі на тему «Актуальні питання підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» та відео-конференції за участю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Під час заходу обговорювались проблемні питання, що виникають під час написання таких проектів. Крім того, учасники мали змогу отримати кваліфіковану консультацію або рекомендацію від фахівців та експертів.

12:35 05.05.2018

Участь делегації Затишанської ОТГ в Прес-турі до Балтської міської об’єднаної територіальної громади

Делегація у складі голови Затишанської селищної ради Г. Топольницького, заступника голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів В. Клапатюк, начальника управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради О. Мирзакірової та керуючого справами виконавчого апарату селищної ради С. Петренко взяли участь у роботі Прес-туру в Балтську ОТГ на тему «Успішний досвід реалізації медичної та освітньої реформи в Балтській об’єднаній територіальній громаді», який відбувся в рамках проекту «Пульс» 20 квітня 2018 року. Даний захід організовано Асоціацією міст України для новостворених Ширяївської та Біляївської ОТГ, громад Миколаївської області, що стоять лише на початку процесу децентралізації. Головною метою прес-туру було ознайомлення членів громад Одеської та Миколаївської областей, а також представників ЗМІ із успішними надбаннями, шляхами долання труднощів та передовими стратегіями розвитку Балтської ОТГ у сфері освіти та медицини.

12:04 05.05.2018

Екскурсія на тему "Одещина в роки війни 1941-45 рр. Визволення села"

До дня визволення Захарівського району від німецько-румунських загарбників у краєзнавчому музеї Торосівського НВК, керівником якого є Стрижук Т.К. та вчителем історії Хоптарем О.В. була проведена екскурсія на тему "Одещина в роки війни 1941-45 рр. Визволення села"

11:36 06.04.2018

"День визволення - Перемоги день!"

У минуле все далі і далі відходить війна , Пам’ять тихо горта сторінки… Обеліски … На них імена … І роки , і зірки , і вінки…

11:29 06.04.2018