ПАМ'ЯТЬ ПРО ВІЙНУ – ВІЧНА

Дата: 22.06.2020 11:28

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у родини мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії людства, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Ця дата стала в Україні історичним днем глибокого жалю.

Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький разом з працівниками культури поклав вінок біля обеліска односельцям, загиблим у роки Другої Світової війни.

Ми пам'ятаємо всіх, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті буремні роки нашу Вітчизну.