НОВІ ТАБЛИЧКИ З НАЗВАМИ ВУЛИЦЬ

Дата: 06.07.2020 11:27

Затишанська селищна рада замовила першу партію нових табличок з назвами вулиць та номерами будинків. Також будуть оновлені знаки дорожнього руху. На все в бюджеті громади передбачено 150 тисяч гривень. Виділення цієї суми підтримали депутати селищної ради на сесії, яка відбулася 2 липня.

– Фірма-виробник запропонувала нам два варіанти табличок з назвою вулиці та номером будинку, – розповів голова ОТГ Геннадій Топольницький. – Ми обрали більш якісний покажчик зі щільного пластику та світловідбиваючим ефектом. Поки що таблички будуть встановлені по вулицях Центральній, Новій, Садовій, Гагаріна, Корольова, Механізаторів, Шевченка, Михайлівській, Елеваторній, Залізничній, Колгоспній, Шкільній, Ватутіна, Івана Франка, Пушкіна та Калиновій. Загалом це 592 будинки на 49 тисяч 728 гривень. Решту замовимо і встановимо найближчим часом.