МАЙЖЕ 30 «ЛЕЖАЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ»

Дата: 07.07.2020 10:36

У селищі Затишшя встановили близько тридцяти примусових обмежувачів швидкості руху транспорту.

«Лежачі поліцейські» з’явилися на вулицях Ватутіна, Пушкіна, Шкільній, Гагаріна, Михайлівській, Чкалова, Московській, Степовій та провулку Шкільному.

- За останні роки на цих вулицях збудовано доволі якісне дорожнє покриття, – розповів голова Затишанської громади Геннадій Топольницький. – Користуючись хорошою дорогою, водії дуже часто перевищують швидкість, наражаючи на небезпеку місцевих жителів та випадкових перехожих. У цій ситуації «лежачі поліцейські» зроблять свою справу, примусово обмежуючи рух автомобілів. Найближчими днями робітники ще нанесуть відповідну розмітку.

Разом з «лежачими поліцейськими» дорожники облаштували декілька зїздів у провулки. Також зовсім скоро вони візьмуться за поточний ремонт  дороги – починаючи від залізничного переїзду в Затишші до межі громади в селі Загіря.