АСФАЛЬТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Дата: 02.07.2020 10:46

За кошти громади проводиться капітальний ремонт проїжджої частини по вулицях Привокзальній та Перше Травня. Тут також встановлять так звані «лежачі поліційські», щоб обмежити швидкість руху автомобілів.

Загальна вартість робіт становить понад 1 мільйон 200 тисяч гривень.

- В рамках цього проекту ми також плануємо заасфальтувати пішохідну доріжку від двоповерхового будинку по вулиці Привокзальній до залізничного переходу, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Цим шляхом активно користуються люди з дитячими візочками та в інвалідному кріслі, тож для них треба створити нормальні умови.

У найближчих планах громади – поточний ремонт дороги від залізничного переїзду в Затишші до межі ОТГ в селі Загіря.

Також буде реалізовано два проекти з асфальтування по вулиці Суворова у Затишші. У Торосовому в щебеневому варіанті відремонтуються дороги по вулицях Садова і Новоселів, у Затишші – Нова і найпроблемніший відрізок  по вулиці Перемоги.