ТИ ЯК?

ПІДТРИМКА ДЛЯ ВЕТЕРАНА

Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива

12:15 10.05.2024

ДОСВІД ВЕТЕРАНА

Краще за ветерана про свій досвід розповість тільки інший ветеран.

09:06 07.05.2024

РІВНИЙ - РІВНОМУ

Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.

09:58 03.05.2024

МАЄШ ХВИЛИНКУ? Є ІДЕЯ

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

10:59 29.04.2024

ВЗАЄМОДІЯ З ВЕТЕРАНКАМИ

Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.

09:29 25.04.2024

БУТИ ЛАГІДНИМ ДО СЕБЕ - НА ЧАСІ

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

09:33 16.04.2024