Новини Затишанської селищної ради

ПРАЦЮЄ МОБІЛЬНА ГРУПА ДЛЯ ЩЕПЛЕНЬ ВІД КОРОНАВІРУСУ

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради створена і діє мобільна група у складі медиків, яка виїжджає до сіл громади і проводить щеплення від COVID-19 всім бажаючим.

17:49 17.12.2021

ДО ДІТОК ГРОМАДИ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

День Святого Миколая – найулюбленіше свято всіх діток, які чекають сюрпризів і казкового дива. Про ці очікування маленьких мешканців громади добре знають Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова – як і в попередні роки, вони доклали всіх зусиль, аби знову принести діткам радість.

17:41 17.12.2021

«ЦЕЙ ДЕНЬ МИ НАБЛИЖАЛИ, ЯК МОГЛИ»

Ось так з ноткою гумору висловив своє захоплення капітальним ремонтом Перехрестівської амбулаторії її завідувач Володимир Петрович Возіян. Адже, працюючи в цьому медичному закладі не один десяток літ, таких комфортних умов не мали ні медпрацівники, ні пацієнти. За весь час існування амбулаторії було зроблено тільки декілька поточних ремонтів для підтримки чистоти і порядку.

13:45 17.12.2021

ПРИЙМАЮЧИ ПРАВИЛЬНІ І ЗАКОННІ РІШЕННЯ

15 грудня під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося засідання чергової, тринадцятої, сесії Затишанської селищної ради, де було розглянуто 45 питань порядку денного.

21:55 15.12.2021

СТВОРИЛИ УМОВИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Завершено капітальний ремонт класної кімнати, що знаходиться в адміністративному приміщенні по вулиці Елеваторній, 1 у селищі Затишшя. Тут також вже розташовані три класи для початкової школи та ресурсна кімната.

14:35 09.12.2021

СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ОДНОДУМЦІВ

Вчора представники місцевого самоврядування Затишанської селищної ради відзначили професійне свято. Цей день був наповнений позитивними емоціями та радістю зустрічі людей, які працюють в одній команді задля процвітання і розвитку нашої громади.

13:40 08.12.2021

ПЕРЕВІРЯЛИ ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ

Сьогодні відбувся черговий рейд об’єктами торгівлі селища Затишшя щодо дотримання карантинних вимог. В ньому взяли участь представники Держпродспоживслужби, Національної поліції та працівники Затишанської селищної ради.

14:30 03.12.2021

НЕПОМІТНА, АЛЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВА РОБОТА

19 листопада в Україні відзначається День працівників гідрометеорологічної служби. Це професійне свято людей, завдяки яким ми дізнаємося про очікувані явища природи та маємо можливість планувати якісь життєві події з огляду на прогнози синоптиків.

08:37 19.11.2021

З ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ

Засідання позачергової сесії Затишанської селищної ради відбулося сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Топольницького. Депутати проявили неабияку активність, практично у повному складі зібравшись на розгляд порядку денного – із 21 депутата у сесії взяли участь 19.

15:35 12.11.2021