Новини Затишанської селищної ради

ВПОРЯДКОВУЄТЬСЯ ТЕРИТОРІЯ ГРОМАДИ

З настанням теплої погоди жителі Затишанської селищної ради взялися до прибирання територій – працюють колективи шкіл та дитсадків, клубних закладів, трудівники комунальних підприємств, люди, які стоять на обліку в Центрі зайнятості та звичайні громадяни. Кожен, у міру своїх сил та можливостей, намагається впорядкувати територію громади до пасхальних свят.

14:37 15.04.2022

ЯК ДІЯТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТА

Роздільнянське районне управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області закликає громадян дотримуватись правил безпечного поводження при виявленні підозрілого предмета, схожого на вибухонебезпечний пристрій або невідомих предметів!

14:13 14.04.2022

УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

11:24 14.04.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ НУЖДЕННИХ

Сьогодні до Затишанської громади надійшла допомога від Одеського координаційного гуманітарного штабу – одяг, продукти харчування та памперси.

14:12 08.04.2022

ВСЕ ЖИТТЯ – У ВАЖКІЙ ПРАЦІ

Сьогодні свій 90-річний ювілей відзначає жителька села Перехрестове Ольга Калениківна Яциняк. Із самого ранку з подарунками та сердечними словами привітань до неї завітали Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький, староста Василь Грекуляк і начальник відділу соціальної та сімейної політики Ольга Пустомельник.

12:14 01.04.2022

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

Вчора депутати Затишанської селищної ради зібралися на позачергове пленарне засідання. Як зауважив на початку Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький, всі питання порядку денного стосувалися заходів, що необхідно виконати в умовах воєнного часу.

10:00 09.03.2022

ГОЛОВА ГРОМАДИ ЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький представив звіт про роботу в минулому році жителям селища Затишшя. На зібрання, що відбулося в Будинку культури, були запрошені депутати селищної ради, представники трудових колективів та всі, хто хотів дізнатися про зміни, що відбулися в громаді торік.

17:15 18.02.2022