Новини Затишанської селищної ради

СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Перша у цьому році сесія Затишанської селищної ради відбулася вчора, 15 лютого. На порядку денному стояло 42 питання, з них 25 – земельних.

12:34 16.02.2022

ДАТА, ЩО НЕ ЗАБУВАЄТЬСЯ

Завтра у нашій державі відзначається День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:58 14.02.2022

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні під керівництвом голови Затишанської громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося засідання виконавчого комітету.

15:18 08.02.2022

ОФІС ДЛЯ КП «ДОБРОБУТ»

У минулому році в селі Перехрестове було створено комунальне підприємство «Добробут». Головним його завданням є обслуговування місцевої інфраструктури – підтримання у робочому стані водогонів та артсвердловин, заміна ламп нічного освітлення, ремонт колодязів… Також працівники займаються наведенням порядку на кладовищах,  прибиранням територій загального користування, знищенням аварійних дерев тощо.

16:29 26.01.2022

ПРИЙОМ У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Під час особистого прийому громадян в селі Перехрестове до голови Затишанської громади Геннадія Миколайовича Топольницького традиційно приходить декілька місцевих жителів.

15:38 26.01.2022

РЕМОНТУЄТЬСЯ ДРУГЕ ПРИМІЩЕННЯ АМБУЛАТОРІЇ

Розпочалися роботи щодо капітального ремонту приміщення №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги, що знаходиться у селищі Затишшя поруч з діючою амбулаторією.

11:38 29.12.2021

РОЗЧИЩАЮТЬСЯ ДОРОГИ ГРОМАДИ

В передноворічні дні погода порадувала нас всіх рясним снігом, створюючи справді святковий настрій. Щоб його не зіпсувати виглядом непроїзних шляхів, Затишанська громада оперативно організувала розчищення доріг.

11:36 28.12.2021

ДЛЯ АКТИВНОЇ РОБОТИ У НОВОМУ РОЦІ

Сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Топольницького відбулося засідання 14-ої сесії Затишанської селищної ради, в якому взяли участь депутат Роздільнянської районної ради Ніна Стрижак, старости Марія Кущенко та Василь Грекуляк, а також керівники структурних підрозділів селищної ради.

20:10 24.12.2021

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – НАДАННЯ ДОПОМОГИ “єПІДТРИМКА” (ВИПЛАТИ ПО 1000 ГРН)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

15:13 21.12.2021