Відділ з питань соціальної та сімейної політики

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.

11:54 18.04.2024

14:58 12.02.2024

РАННЄ ВТРУЧАННЯ. ЩО ЦЕ?

Відповідно до Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

13:26 03.04.2023

Оголошення щодо пілотування проекту Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які опинились в складних життєвих обставинах

Міністерством соціальної політики у співпраці з проектом технічної допомоги „Супровід урядових реформ в Україні” (далі – проект SURGe), що виконується Alinea International Ltd. за підтримки Уряду Канади, розроблено проект Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, в новій редакції (далі – проект стандарту).

14:41 31.03.2023