Напрями роботи Центрів життєстійкості
кожен відвідувач Центру має змогу поспілкуватися з фахівцем - психологом, або фахівцем соціальної роботи. Після такої консультації людині або запропонують активності, наявні в просторі, або перенаправлять до потрібних служб, організацій та сервісів у громаді.
включає в себе індивідуальні консультації, групові заняття, тренінги з підтримки ментального здоров’я і групи взаємопідтримки людей зі схожим досвідом. Базовим тренінгом є “Самодопомога Плюс” за програмою ВООЗ.
на базі кожного Центру життєстійкості організовані волонтерські спільноти для оперативного реагування на ті запити, які виникають у громаді. Кожен відвідувач Центру має змогу долучитися до цих волонтерських ініціатив, а також - запровадити власні.
для батьків дітей будь-якого віку в Центрах життєстійкості проходять ряд активностей: сімейні заходи, терапевтичні заняття для дітей, сімейні консультації, а також тренінг з розвитку батьківських компетентностей - “Батьківство без стресу”, розроблений за програмою ВГЦ “Волонтер” за підтримки ЮНІСЕФ.