ПОДАРУВАЛИ ДІТКАМ РАДІСТЬ

Дата: 03.06.2024 16:06

Дитяча посмішка і щасливі очі малюків – найбільше багатство у світі. А День захисту дітей ще раз нагадує нам про те, що веселе дитинство має бути у кожного маленького громадянина нашої держави. Тож, щоб подарувати діткам якомога більше яскравих і позитивних емоцій, біля Будинку культури в селищі Затишшя організували розважальні заходи.

Програма була досить насичена і різноманітна – рухливі ігри, танці, пісні, флешмоби, майстер-класи, аква-грим та багато інших розваг викликали щирий сміх діток, які з’їхалися на свято з усіх куточків Затишанської громади.

Ці святкові заходи вкотре продемонстрували наскільки наші дітки талановиті! Свої яскраві номери дарували учні Затишанського, Перехрестівського закладів загальної середньої освіти, Торосівської гімназії, музичної школи та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

«За всі свої таланти, вміння та участь у різноманітних конкурсах дітки отримували призи, які були закуплені за кошти Затишанської селищної ради, – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова. – Також громада подбала про гостинці для учасників свята – всі поласували соком, круасанами та шоколадом. У цей важкий час ми намагалися хоч трохи порадувати наших діток, дякуючи Збройним Силам України за таку можливість».

На завершення свята справжньою несподіванкою і незабутнім подарунком став візит улюбленця всіх діток – Пса Патрона. Разом з ним маленькі жителі нашої громади перенеслися у казковий світ ігор та розваг.

«Діти – це маленькі частинки великого щастя, це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою, – поділився своїми емоціями від свята Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Тож нехай дитячі посмішки щодня зігрівають наші серця, а кожен маленький мешканець нашої громади буде здоровим і щасливим!»