ПІДГОТОВКА ДО ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Дата: 06.03.2024 10:29

Працівники комунального підприємства «Господар» встановили нові ворота і хвіртку на двох входах до так званого «старого» кладовища в селищі Затишшя.

Роботи виконувалися на замовлення і за кошти Затишанської селищної ради.

«Вже два роки поспіль, готуючись до поминальних днів, ми стараємося оновлювати огорожі та встановлювати нові столи на цвинтарях в наших населених пунктах, – розповів голова громади Геннадій Миколайович Топольницький. – За цей період сучасні ворота, огорожа та столи зявилися на «новому» кладовищі у селищі Затишшя та на цвинтарі у селі Торосове. Зручні столики також облаштовані у селах Загіря, Скинешори, Дружелюбівка, Нова Григорівка, Андрусова, Весела Балка та Краснопіль. У найближчих планах – виготовлення та встановлення воріт на кладовищі у селі Загіря».