ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 26.02.2024 11:32

Минулої п’ятниці під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося засідання виконавчого комітету.

Особлива увага була зосереджена на вивченні заяв від жителів громади для отримання матеріальної допомоги. Так, з початку нинішнього року мобілізованим на військову службу та військовослужбовцям за контрактом з бюджету Затишанської селищної ради виплачується одноразова допомога у розмірі 10 тисяч гривень. На лікування після поранення, отриманого під час бойових дій, жителі громади можуть розраховувати на виплату в сумі 15 тисяч гривень.

Крім цього, члени виконкому задовольнили заяви усіх, хто звернувся за допомогою на лікування.

Далі були прийняті рішення з таких питань:

• про виплату одноразової адресної допомоги дитині, позбавленої батьківського піклування, якій виповнилося 18 років;
  • про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна;
  • про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;
  • про визначення місця проживання та реєстрації дітей;
  • про взяття на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах;
  • про надання дозволу на вирубку зелених насаджень (йшлося про розчищення ділянок обабіч дороги біля села Перехрестове, де планується продовження ремонту проїжджої частини).