РОДИНАМ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ ВРУЧИЛИ ПОСМЕРТНІ НАГОРОДИ

Дата: 02.02.2024 14:22

Сьогодні в Затишанському Будинку культури відбулося вручення посмертних нагород від імені Президента України родинам загиблих захисників нашої громади. Війна триває, але держава пам’ятає внесок кожного військовослужбовця, який віддав своє життя за мирне майбутнє своєї країни.

На вручення державних нагород були запрошені матір загиблого на Донеччині Олександра Сергійовича Чайковського – Раїса Георгіївна та дружина полеглого на Луганщині Михайла Валентиновича Бойка – Ірина Олександрівна. Їм важко було стримати сльози, коли ведучі читали зворушливі вірші та говорили проникливі слова, вшановуючи пам'ять наших захисників.

Нагороди рідним вручили Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник першого відділення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євген Павлович Дзюбенко. Так, родина Олександра Чайковського отримала Орден «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно), а сім'я Михайла Бойка – медаль «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Вічна пам'ять нашим відважним землякам! Вони оберігають нас із небес і ми не маємо права забути імена, що золотими літерами вписані в історію нашого краю.