Перше засідання групи «Прозорість та підзвітність» у цьому році. Попрацювали плідно

Дата: 26.01.2024 09:34

На засіданні групи, разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю, розглянули чергові марнотратні тендери. Зокрема закупівлі по завищеним цінам в одній з громад: соку по 80 грн за літр, кураги по 550 за кілограм, курячого філе по 215 грн за кг, сметани 190 грн за кілограм та іншого.

Серед недоречних тендерів - ремонт тротуарів на 750 тисяч грн та зупинок на 600 тисяч.

Матеріали зібрані й направлені до правоохоронних органів.

“У тому, що над Одещиною майорить український прапор передусім заслуга наших збройних сил.

Тож вкотре прошу спрямовувати підтримку громад на сили оборони, а не плитку, фонтани, равликів і подібне.

P.S. Під час засідання робочої групи відбулося затримання одного з голів ОТГ Одещини.

Правоохоронці нададуть всю детальну інформацію та офіційні коментарі. Але наголошую, що Одеська ОВА постійно співпрацює з усіма правоохоронними органами. Власне, сьогоднішні події це підтверджують”, - зазначив Олег Кіпер

Працюємо далі, раціональне використання коштів - запорука нашої Перемоги!🇺🇦