ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 24.01.2024 15:26

Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні під керівництвом селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького, було розглянуто низку важливих питань.

Традиційно, у першу чергу вивчалися заяви мобілізованих на військову службу та поранених під час бойових дій – всім, хто зареєстрований на території Затишанської громади, з місцевого бюджету виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 6 тисяч гривень і 10 тисяч гривень відповідно.

Чимало заяв було і від звичайних жителів громади, які звертаються за грошовою підтримкою на лікування. У цьому випадку члени виконкому зважають на важкість хвороби та фінансовий стан родини заявника.

Загалом, під час засідання, з бюджету Затишанської селищної ради було розподілено 196 тисяч гривень.

Далі на порядку денному стояли питання щодо присвоєння адрес об’єктам житлової нерухомості, затвердження видів суспільно корисних робіт, розірвання договору на оренду приміщення, встановлення опіки над дітьми, а також затвердження плану роботи виконкому на 2024 рік.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.