ДЛЯ БЕЗПЕКИ ДОШКІЛЬНЯТ

Дата: 19.12.2023 16:27

У приміщенні Перехрестівського дитячого садка обладнано автоматичну пожежну сигналізацію. Тож сьогодні голова громади Геннадій Миколайович Топольницький разом з начальником Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Камалівною Мирзакіровою приймали роботу у фахівців підрядної організації.

На двох поверхах дитсадка вмонтовано спеціальну систему з датчиками, які, у разі найменшого задимлення, подають потужний звуковий сигнал.

«У всіх трьох школах нашої громади пожежні сигналізації вже обладнані, – розповів селищний голова Г.М.Топольницький. – У поточному році ми замовили виконання ще п’яти подібних проектів, щоб колективи дитсадків працювали у безпечних умовах. По-перше, це сучасні вимоги до організації належної роботи дошкільних підрозділів, а, по-друге, це життя і здоровя наших діток. Наразі реалізовано лише один проект у Перехрестівському дитсадку, а ще чотири – у селі Торосове та селищі Затишшя – перенесено на 2024 рік».