СПИ СПОКІЙНО, ЗЕМЛЯЧЕ…

Дата: 18.12.2023 11:06

Вчора жителі Затишанської громади попрощалися із загиблим на війні захисником Віталієм Романовичем Палієм.

Люди стоячи на колінах зустрічали жалобний кортеж, а тужлива мелодія пісні «Плине кача», що лунала від Будинку культури, ятрила душу і серце.

Боляче, надзвичайно боляче від того, що сьогодні гине цвіт нації – молоді, дужі хлопці та дівчата, яким ще жити й жити, втілювати плани, ростити дітей, кохати... Війна забирає найкращих – таких як наш Віталій Палій.

Вчора він востаннє побував біля батьківського дому та у власному будинку, де проживав із родиною.

Після заупокійної служби, яку провів настоятель місцевого храму отець Сергій, процесія рушила до нового кладовища у селищі Затишшя. Всю дорогу загиблого бійця несли на ношах військовослужбовці.

На цвинтарі прощальні промови виголосили представники центру комплектування та місцевої влади.

Поховали нашого відважного воїна-добровольця з усіма військовими почестями.

Спи спокійно, земляче! Світле ім’я Віталія Романовича Палія назавжди увійшло в історію нашого селища та держави як взірець для наслідування та приклад вірного служіння Україні.

Затишанська громада щиро сумує у зв’язку із загибеллю Віталія Палія та висловлює щирі співчуття його великій родині. Кріпіться, мужайтеся, нехай Всевишній дасть вам сили пережити це величезне горе. Вічна пам'ять Віталію!