ДОПОМОГЛИ РОЗЧИЩАТИ ДОРОГИ

Дата: 30.11.2023 10:19

Цієї неділі всі ми відчули силу природної стихії. Рясний снігопад і шквальний вітер утворили непроїзні замети – практично всі шляхи були перекриті і багато людей опинилися «відрізаними» від цивілізації.

В ці важкі часи, разом з працівниками комунального підприємства, на допомогу прийшли наші сільгоспвиробники. Незважаючи на холоднечу і значну небезпеку, люди сіли за кермо потужної техніки й активно включилися у боротьбу з наслідками негоди.

Завдяки злагодженим діям, нам оперативно вдалося розчистити від снігу найголовніші дороги і забезпечити проїзд енергетиків до пошкоджених ліній електромереж.

Затишанська селищна рада висловлює щиру подяку керівникам і працівникам місцевих підприємств за самовіддану, ризиковану і важку працю.

У відновленні руху на основних автошляхах працювали:

• трудівники КП «Господар» – Вячеслав Думитрашко, Олександр Кравченко, Олександр Сорочан, Сергій Боднар, Віталій Король та Віктор Костяков (керівник Дмитро Атаман);
  • тракторист ТОВ «Правда» Ігор Бутфінський (директор Владислав Хлань);
  • трудівники СФГ «Земля» – Андрій Тростенюк, Володимир Артеменко та Олександр Селюнін (керівник Валентин Ротаєнко);
  • тракторист ФГ «Стан» – Микола Армасар (керівник Іван Стан);
  • трудівники Андрій Ковалюк та Олег Гавриленко (підприємець Олександр Бесхлібний);
  • трактористи СФГ «Граніт» – Олександр Слівінський, Віталій Мазуренко (директор Сергій Гогулінський);
  • тракторист СФГ «Кристал» Олександр Тимошевський (директор Олександр Шумейко).

Дякуємо всім вам за ваше ставлення до рідного краю та до людей, які живуть поруч. Нехай всі ваші старання повертаються сторицею – у вигляді здоров’я, удачі та хороших прибутків від праці!