ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 22.11.2023 14:12

Кожної четвертої середи Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький проводить виїзний прийом громадян у селі Перехрестове. Люди вже знають, що в цей день можуть прийти до офісу старости й отримати відповіді на хвилюючі запитання, як кажуть, з перших вуст.

Сьогодні до голови громади звернулося декілька місцевих жителів, які порушили як особисті, так і соціальні проблеми. Зокрема йшлося про ремонт доріг та водогону, налагодження регулярних автобусних пасажирських перевезень, дотримання санітарного порядку біля домогосподарств тощо.

Геннадій Миколайович також оглянув нове приміщення для працівників Укрпошти. За кошти Затишанської селищної ради тут нещодавно відновлено систему опалення та заплановано заміну старих вікон.

Спільно з Укрпоштою створено чудові умови – тепло і затишок сприяють продуктивній роботі поштарів та приємному спілкуванню з місцевими жителями.

Наступний прийом громадян планується на п’ятницю, 24 листопада, в селі Торосове.