КОЛИ ДІТИ – ЛИШЕ ДЖЕРЕЛО ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ

Дата: 16.11.2023 13:03

Вчора під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

І знову в.о. начальника служби у справах дітей Наталія Анатоліївна Маняк викликала матерів, які не хочуть приділяти належну увагу своїм малолітнім донькам та синам.

Знову в одній родині батьки вживають алкоголь і постійно б’ються на очах у малечі, в іншій – мама влаштовує особисте життя і забуває про свій обов’язок перед чотирма дітьми, в наступній шестеро малих живуть в будинку, де через безвідповідальність батьків немає ні електроенергії, ні дров на зиму, ні їжі.

Слухаючи ці історії, мимоволі спливає один висновок: мамки хочуть жити у своє задоволення – пиячити, цілий день спати і шукати своє чергове кохання або у прямому сенсі цього слова битися за існуюче. Діти у них з’являються лише як джерело для отримання грошей. Бо далі їх не цікавить навіть найелементарніше: чим діти харчуються, у що одягаються, які у них взаємовідносини з однолітками…

Ну як так можна жити і щодня бачити страждання своїх діток? Вони ж, мабуть, виростуть такими ж черствими і байдужими, як їх батьки?

У результаті засідання комісії, горе-матері знову отримали терміни на покращення ситуації в родинах, а фахівці служби у справах дітей та соціальної роботи постійно їх навідуватимуть і вчергове вчитимуть елементарним речам нормального сімейного життя. Бо у таких ситуаціях найбільше шкода дітей, які змушені жити в нестерпних умовах. Саме для відстоювання їх прав та інтересів і працює дана комісія.