A A A K K K
для людей із порушенням зору
Затишанська громада
Одеська область, Роздільнянський район

До Затишанського НВК завезено інтерактивний комплекс

Дата: 30.11.2017 17:07
Кількість переглядів: 569

В останній час активну увагу приділяють створенню умов для підтримки системного впровадження і активного використання інформаційних і комунікаційних технологій в освітній процес. Досягнутий на сьогоднішній день рівень розвитку комп’ютерних технологій дозволяє по сучасному, в порівнянні з традиційним навчанням, організувати інформаційно-освітнє середовище. Інтерактивні технології навчання учнів дають можливість активізувати їх пізнавальну активність і акцентувати увагу на процес моделювання конкретних об’єктів і явищ. Великі можливості засобів комунікації дозволяють вчителеві розробити найбільш гнучку технологію процесу навчання і забезпечить особистісно-орієнтований підхід в навчанні учнів.
На сьогоднішній день в звичайних українських школах Затишанської ОТГ вчителям, то напевно як і усім, не вистачає на уроках відповідного обладнання для проведення сучасного уроку на певному рівні. Вчитель інформатики звичайно мріє мати комп’ютерний клас в якому є кількість сучасних комп’ютерів, яка відповідає кількості учнів і швидкісний Інтернет. Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради допомогло в здійсненні мрії вчителів інформатики опорного закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»смт.Затишшя Захарівськог району Одеської області». На стадії завершення роботи по розгалуженню Wi-Fi та підключенню швидкісного інтернету, що надасть змогу забезпечити всю територію НВК якісним інтернетом. А також 28 листопада в даний заклад було завезено інтерактивний комплекс з мультимедійною дошкою, кольоровим принтером, наушниками загальною вартістю 399 тис.грн. Даний інтерактивний комплекс – це потужній програмний продукт, який складається з двох взаємодіючих частин, одна з яких встановлюється на комп’ютер учителя, друга – на комп’ютер учня. Перша з’єднує комп’ютер учителя з комп’ютерами учнів, створюючи, таким чином, інтерактивний клас в мережі. Більш того, у вашому розпорядженні є велика кількість ефективних інструментів які допоможуть учителеві проводити заняття, наприклад, можливість транслювати презентацію з вашого комп’ютера на всі чи окремий учнівський комп’ютер, а також можливість учневі продемонструвати свою роботу під час уроку на всі учнівські та учительський комп’ютер, що дає можливість не тільки учителеві оцінити роботу учня, а і учням оцінити роботу свого однокласника. Іншими словами, дана програма дає нам можливість демонстрації учительського екрана монітора на учнівські екрани моніторів і одного учнівського на всі інші екрани моніторів, включаючи учительський.
Сподіваємось, що вже наступного тижня інтерактивний комплекс буде встановлено.
Ось так зустрічали й перевіряли к-сть та стан доставлено комплексу вчителі інформатики Сацик С.Ф. та Сіньковська О.В., падагог-організатор Гоцуленко В.І. на чолі з начальником Управління ОКМП Затишанської селищної ради – Мирзакіровою Оленою Камалівною

                  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь