НАШ ЗЕМЛЯК – ЧЕМПІОН СВІТУ!

Дата: 14.11.2023 11:57

З 9 по 12 листопада в латвійському місті Даугавпилс відбувся чемпіонат світу з бойового джиу-джитсу.

В цих змаганнях взяв участь наш земляк – затишанин Василь ІВОНЯК. Він продемонстрував чудову фізичну та моральну підготовку, переміг усіх своїх суперників і здобув звання ЧЕМПІОНА СВІТУ!

Затишанська громада вітає Василя та його тренера Віталія Чебана з черговою перемогою і бажає подальших успіхів у підкоренні нових вершин.

«Ми гордимося тим, що наш односелець Василь Івоняк досягнув таких вражаючих результатів у спорті, – сказав Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Це велика і послідовна робота над собою, над розвитком своїх здібностей і ми дуже хочемо, щоб якомога більше молодих людей брали приклад з нашого Василя. У свою чергу, Затишанська громада всіляко підтримує високі досягнення спортсменів-земляків. Наприклад, з початку цього року Василь Івоняк отримує від нашої громади щомісячну стипендію і ми готові надавати такі виплати усім нашим юним спортсменам, які досягатимуть значних результатів».