ЗАМІНЮЄМО ДАХ

Дата: 16.08.2023 14:37

З минулого тижня розпочалися роботи щодо заміни даху на будівлі амбулаторії в селі Перехрестове.

Наразі працівники підрядної організації виконали майже 50% запланованого обсягу. Зокрема зняли старий шифер, замінили зношені дошки та встановили новий металопрофіль з лицьової частини будівлі.

Всі дерев’яні конструкції покриваються антисептиком і протипожежною рідиною.

Згідно із сучасними вимогами, будівля обладнана блискавкозахистом.

Після завершення покрівельних робіт планується встановлення водостічної системи.

«У попередні роки за рахунок коштів Затишанської селищної ради було виконано капітальний внутрішній ремонт у всій будівлі амбулаторії села Перехрестове, – розповів голова громади Геннадій Топольницький. – В одній частині працюють медики, а інша передбачена для поселення внутрішньо переміщених осіб, але поки що тут проживає лише одна людина – лікар-педіатр з Харкова. Сподіваюся, що після заміни даху та ремонту фасаду ця будівля буде комфортною для роботи і проживання на багато років».