ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

Дата: 11.08.2023 17:13

Через декілька тижнів розпочнеться новий навчальний рік, тож головна увага всіх гілок влади наразі спрямована на належну підготовку освітніх закладів до 1 вересня. Тому сьогодні в Затишанській громаді побували голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Миколайович Приходько і начальник районного Управління Держпродспоживслужби Олег Миколайович Гнисюк.

У супроводі голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького і начальника Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олени Камалівни Мирзакірової керівники району відвідали всі школи. Окрім огляду вже підготовлених класів, особлива увага зверталася на організацію роботи харчоблоків та впровадження системи НАССР. Також детально вивчалися умови перебування дітей і вчителів в укриттях під час повітряної тривоги.

«Я приємно вражений рівнем підготовки шкіл до нового навчального року в Затишанській громаді, – зауважив голова РВА Сергій Приходько. – Очевидно, що керівництво селищної ради докладає всіх зусиль, щоб діти здобували освіту в добрих, а головне – безпечних – умовах».

«Після огляду всіх харчоблоків та спілкування з начальником Управління освіти Затишанської громади, дирекцією шкіл, працівниками кухонь та відповідальними за зберігання продуктів хочу відзначити ґрунтовну підготовку до нового навчального року, – сказав Олег Гнисюк. – Звичайно, ще є деякі недопрацювання, та, вважаю, що до 1 вересня їх можна виправити. Головне – бажання освітян впроваджувати систему НАССР і готовність керівництва громади підтримувати реформу харчування».Фото без опису