ТОВ «Правда» ЗАПРОШУЄ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ ДО СПІВПРАЦІ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

Дата: 10.08.2023 15:46

ТОВ «Правда» є одним з найбільших платників податків до місцевого бюджету серед сільськогосподарських підприємств.

Нещодавно у товаристві відбулася зміна власників, проте всі робочі місця будуть збережені та створюються нові.

ТОВ «Правда» займається вирощуванням сільськогосподарських культур на площі понад 3 тисячі гектарів. У найближчих планах – розвиток тваринницької галузі (зокрема збільшення поголів’я свиней та худоби), що дасть можливість створювати нові робочі місця та забезпечити людей стабільним заробітком.

Нам довірили обробляти свою землю понад 600 пайовиків і ця цифра постійно зростає.

МИ ПРОПОНУЄМО:

- укласти договір оренди землі на 9 років та отримати при підписанні одноразову допомогу в розмірі 1000 грн;

- орендна плата з урахуванням податків становить 18 тис 633 грн., (без податків – 15 тис грн). Розрахунок за оренду землі відбувається до 1 листопада. Також власники паїв можуть отримати зернові культури (ячмінь, пшеницю, кукурудзу, соняшник);

- для тих, хто не уклав новий договір оренди земельного паю, розмір орендної плати за 2023 рік, без урахування податків, буде становити 8000 грн (згідно зі старим договором).

ПРИ СПІВПРАЦІ ДОДАТКОВО НАДАЄМО:

- одноразову допомогу на поховання пайовика – 3000 грн;

- щорічний обробіток присадибних ділянок (оранка, культивація);

- юридичний супровід при переоформленні спадщини.

Гарантуємо порядність та своєчасність при виконанні всіх своїх зобов’язань.

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: смт. Затишшя, вул. Центральна, 67 та за телефоном 068-930-59-32.